Filtry
  • Zakres
  • Język
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = Unia Europejska] lub [Temat i słowa kluczowe = doradztwo] lub [Temat i słowa kluczowe = rolnictwo] lub [Temat i słowa kluczowe = Centrum Doradztwa Rolniczego] lub [Tytuł. = Zagadnienia Doradztwa Rolniczego]

Wyników: 33 755

Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red. Wigier, Marek. Red. Dudek, Michał. Red.

Figiel, Szczepan (1956- )

Judzińska, Agnieszka Łopaciuk, Wiesław. Red.

Nosecka, Bożena Pawlak, Karolina Poczta, Walenty (1955- )

cop. 2004

Sobczak-Michałowska, Marzena. Red. Marchlewska-Patyk, Karolina. Red. Punkt Informacyjny Komisji Europejskiej Europe Direct - Inowrocław Wydział Studiów Stosowanych Wyższej Szkoły Gospodarki

Sobczak-Michałowska, Marzena. Red. Marchlewska-Patyk, Karolina. Red. Punkt Informacyjny Komisji Europejskiej Europe Direct - Inowrocław Wydział Ekonomiczno-Społeczny Wyższej Szkoły Gospodarki

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw Komandor Urząd Komitetu Integracji Europejskiej Komitet Integracji Europejskiej. Centrum Informacji Europejskiej (Polska)

cop. 2002

Ekielski, Adam Walczak, Jacek (zootechnik) Skudlarski, Jacek Pomianek, Bogdan Zeyland, Joanna Hryhorowicz, Magdalena Zieliński, Jakub (rolnictwo) Jarząbek, Jacek (1968- ) Mączka, Anna (rolnictwo) Walczak, Jan (rolnictwo) John, Magdalena Cieśliński, Grzegorz Kawula, Przemysław Kawula, Iwona Rublewski, Sebastian Pawłowski, Piotr Andrzej (1968- ) Ekielski, Adam. Red. Walczak, Jacek (zootechnik). Red.

Ekielski, Adam Walczak, Jacek (zootechnik) Skudlarski, Jacek Pomianek, Bogdan Zeyland, Joanna Hryhorowicz, Magdalena Ekielski, Adam. Red. Walczak, Jacek (zootechnik). Red. Szmajda, Dorota. Tł.

Wojtaszczyk, Konstanty Adam (1952- ). Red.

książka

Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red. Wigier, Marek. Red. Summa Linguae. Tł.

Gajos, Edyta Zegar, Józef Stanisław (1940- ) Kwasek, Mariola Wrzaszcz, Wioletta Zegar, Józef Stanisław (1940- ). Red. Kwasek, Mariola. Red. Summa Linguae. Tł.

Łaba, Sylwia Kulawik, Jacek Chmielewska, Barbara Krzyżanowski, Julian Tadeusz Kwasek, Mariola Szczepaniak, Iwona (ekonomia) Wigier, Marek Wrzochalska, Agnieszka Ambroziak, Łukasz Floriańczyk, Zbigniew Karwat-Woźniak, Bożena Klimkowski, Cezary (ekonomia) Łopaciuk, Wiesław Pasińska, Dorota Pawłowska-Tyszko, Joanna Rosiak, Ewa Soliwoda, Michał Szajner, Piotr Zaremba, Łukasz (rolnictwo) Zieliński, Marek (rolnictwo) Adamski, Marcin (ekonomia) Buks, Bogdan Drożdż, Jadwiga Dzwonkowski, Wiesław Herda-Kopańska, Justyna Hryszko, Krzysztof Płonka, Renata Rola, Katarzyna Sobierajewska, Jolanta Łaba, Sylwia. Red.

Dworak, Edyta Dybowski, Grzegorz Nosecka, Bożena