Filtry
  • Zakres
  • Język
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = Bundestag] lub [Temat i słowa kluczowe = EU enlargement] lub [Temat i słowa kluczowe = European Union] lub [Temat i słowa kluczowe = European Union reform] lub [Temat i słowa kluczowe = German Bundestag] lub [Temat i słowa kluczowe = Germany] lub [Temat i słowa kluczowe = poszerzenie UE] lub [Temat i słowa kluczowe = reforma UE] lub [Temat i słowa kluczowe = RFN \(Republika Federalna Niemiec \(1949–1990\)\)] lub [Temat i słowa kluczowe = Unia Europejska] lub [Tytuł. = Debata wokół reformy Unii Europejskiej i jej poszerzenia na wschód w Niemieckim Bundestagu XIV kadencji \(1998\-2002\)] lub [Autor = Paterek, Anna]

Wyników: 379

Gburczyk, Sławomir Chudoba, Łucja (1945?-2012) Sielski, Dariusz. Tł.

Ciżkowicz, Piotr Balcerowicz, Ewa (1953- ). Red. Krzak, Maciej. Rzońca, Andrzej (1977- )

Urban, Roman. Red. Józwiak, Wojciech (1938- ). Oprac. Małkowski, Jan. Oprac. Chechelski, Piotr

Urban, Roman Szczepaniak, Iwona Mroczek, Robert

Łaba, Sylwia Kulawik, Jacek Chmielewska, Barbara Krzyżanowski, Julian Tadeusz Kwasek, Mariola Szczepaniak, Iwona (ekonomia) Wigier, Marek Wrzochalska, Agnieszka Ambroziak, Łukasz Floriańczyk, Zbigniew Karwat-Woźniak, Bożena Klimkowski, Cezary (ekonomia) Łopaciuk, Wiesław Pasińska, Dorota Pawłowska-Tyszko, Joanna Rosiak, Ewa Soliwoda, Michał Szajner, Piotr Zaremba, Łukasz (rolnictwo) Zieliński, Marek (rolnictwo) Adamski, Marcin (ekonomia) Buks, Bogdan Drożdż, Jadwiga Dzwonkowski, Wiesław Herda-Kopańska, Justyna Hryszko, Krzysztof Płonka, Renata Rola, Katarzyna Sobierajewska, Jolanta Łaba, Sylwia. Red.

Chechelski, Piotr Wigier, Marek Grochowska, Renata (ekonomia) Lechwar, Małgorzata Bułkowska, Małgorzata Chmurzyńska, Katarzyna Wigier, Marek. Red.