Filtry
  • Typ pliku
  • Format treści
  • Współtwórca

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = własność intelektualna] lub [Temat i słowa kluczowe = prawo polskie] lub [Temat i słowa kluczowe = prawo europejskie] lub [Temat i słowa kluczowe = harmonizacja] lub [Tytuł. = Europejskie standardy w obrębie prawa własności intelektualnej a prawo polskie]

Wyników: 29 835

Adamczak, Alicja (1949- ). Oprac. Gędłek, Marcin. Oprac.

cop. 2018

Błach, Elżbieta. Oprac. Cena, Karol. Oprac. Horojdko, Agnieszka. Oprac. Jabłońska, Aleksandra. Oprac. Kalinowski, Piotr. Oprac. Kołodziejczyk, Agnieszka. Oprac. Olszewska, Katarzyna (zarządzanie). Oprac. Siemaszko, Ilona. Oprac. Sobolewska, Sylwia (ekonomia). Oprac. Stuleblak, Aneta. Oprac.

cop. 2020

Gulbicka, Bożena Hamulczuk, Mariusz. Red.

Mroczek, Robert. Red. Chudoba, Łucja (1945?-2012)

Bogucka, Anna Dubowski, Tomasz Kolendowska-Matejczuk, Marta Matejczuk, Grzegorz (prawo) Kasza, Artur

Rzążewska, Dorota Gawliczek, Tomasz Kupińska-Szczygielska, Anna Tołwińska, Karolina

cop. 2021

Wojcieszko-Głuszko, Elżbieta (1956- ) Fitt, Joanna. Red. Ratusińska, Izabela. Red.

Szczepanowska-Kozłowska, Krystyna

książka

Budnik-Minierska, Małgorzata. Red. Kobylański, Dawid. Red. Śpiewak, Rafał (1973- ). Red.

Barcik, Jacek Wentkowska, Aleksandra

książka

Vall, Michał du (1952-2012)

książka

Dylewski, Daniel Red. Budnik-Minierska, Małgorzata Red. Mozgiel-Wiecha, Kinga Red.

Gozdera, Marek. Oprac. Kupińska-Szczygielska, Anna. Oprac. Rzążewska, Dorota. Oprac. Siewicz, Krzysztof (1979- ). Oprac. Zakrzewski, Piotr (politolog). Oprac.

Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej