Filtry
  • Temat i słowa kluczowe
  • Język
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = dopłaty bezpośrednie dla rolników] lub [Temat i słowa kluczowe = gospodarstwo rolne] lub [Temat i słowa kluczowe = Ekonomika rolnictwa] lub [Temat i słowa kluczowe = wspólna polityka rolna UE] lub [Tytuł. = Subsydia a ekonomika, finanse i dochody gospodarstw rolniczych. \(4\)] lub [Autor = Soliwoda, Michał] lub [Autor = Kulawik, Jacek] lub [Autor = Wąs, Adam] lub [Autor = Kobus, Paweł] lub [Autor = Konat, Grzegorz] lub [Autor = Kurdyś\-Kujawska, Agnieszka] lub [Autor = Sompolska\-Rzechuła, Agnieszka] lub [Autor = Płonka, Renata] lub [Autor = Osuch, Dariusz]

Wyników: 3 438

Obiektów na stronie:

Pawłowska-Tyszko, Joanna Soliwoda, Michał Pieńkowska-Kamieniecka, Sylwia Walczak, Damian Summa Linguae. Tł. Pawłowska-Tyszko, Joanna. Red.

Soliwoda, Michał Herda-Kopańska, Justyna Gorzelak, Aleksander Pawłowska-Tyszko, Joanna Pawłowska-Tyszko, Joanna. Red.

Pawłowska-Tyszko, Joanna Soliwoda, Michał Pieńkowska-Kamieniecka, Sylwia Walczak, Damian Pawłowska-Tyszko, Joanna. Red.

Prandecki, Konrad Gajos, Edyta Jaroszewska, Joanna (gospodarka żywnościowa) Wąs, Adam Wrzaszcz, Wioletta Gajos, Edyta. Red. Prandecki, Konrad. Red.

Hamulczuk, Mariusz Stańko, Stanisław (1949- ) Borkowski, Bolesław (1952- ) Cygański, Łukasz Idzik, Marcin (1974- ) Klimkowski, Cezary Krawiec, Monika (ekonomia) Majewski, Edward (1948- ) Rembisz, Włodzimierz (1950- ) Sulewski, Piotr (ekonomia) Wąs, Adam Hamulczuk, Mariusz. Red. Stańko, Stanisław (ekonomika rolnictwa). Red.

Hamulczuk, Mariusz Stańko, Stanisław (1949- ) Borkowski, Bolesław (1952- ) Cygański, Łukasz Czerwińska-Kayzer, Dorota Florek, Joanna Jerzak, Michał Andrzej Krawiec, Monika (ekonomia) Majewski, Edward (1948- ) Sulewski, Piotr (ekonomia) Śmiglak-Krajewska, Magdalena Rembisz, Włodzimierz (1950- ) Wąs, Adam Hamulczuk, Mariusz. Red. Stańko, Stanisław (ekonomika rolnictwa). Red.