Filtry
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Miejsce wydania/powstania = "\[Gdańsk\]"]

Wyników: 31 007

Folia Cardiologica (2021- )

Asocjacja Interwencji Sercowo-Naczyniowych (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Instytucja sprawcza Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Sekcja Niewydolności Serca. Sekcja Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku. Sekcja Wad Serca. Sekcja Chorób Serca u Kobiet (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Echokardiografii (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Resuscytacji (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Kardiologii Dziecięcej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Kardiologii Eksperymentalnej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Sekcja Rytmu Serca (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Wożakowska-Kapłon, Beata. Red.

Folia Cardiologica (2021- )

Choroby Serca i Naczyń (2019- )

Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej Sekcja Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne) Narkiewicz, Krzysztof (1962- ). Red.

Choroby Serca i Naczyń (2019- )

Rowan, John (1925- ). Red. Cooper, Mick. Red. Kowalczewska, Joanna. Tł. Suchecki, Jacek (1950- ). Tł.

Walsh, Kevin W. Darby, David (1957- ) Mroziak, Barbara. Tł.

Brzeziński, Jerzy (1947- ). Red. Cierpiałkowska, Lidia (1950- ). Red.

Helman, Alicja (1935-2021)

cop. 2001

Mango, Cyril (1928- ) Dąbrowska, Małgorzata (1956- ). Tł.

Silva, José Gentil Da Kieniewicz, Jan (1938- ). Red. Soczewińska, Vera. Tł.

1987

Ackerman, Marc J (1945- ). Red. Waśkiewicz, Olena (1974- ). Tł.

Gelso, Charles J. (1941- ) Hayes, Jeffrey A. Waśkiewicz, Olena Rucińska, Monika