Search for: [Subject and Keywords = agronomia] OR [Subject and Keywords = rozwój rolnictwa] OR [Subject and Keywords = organizacje międzynarodowe] OR [Subject and Keywords = badania upraw] OR [Title = International Consortium for Agricultural Systems Applications]

Number of results: 143

Wieliczko, Barbara Kurdyś-Kujawska, Agnieszka Herda-Kopańska, Justyna

Nowińska-Łaźniewska, Ewa. Red. Deszczyński, Przemysław (1956- ). Red.

książka

Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red. Wigier, Marek. Red. Bułkowska, Małgorzata. Red.

Bułkowska, Małgorzata Chmurzyńska, Katarzyna Wigier, Marek. Red. Rowiński, Janusz. Red.

Sikorska, Alina Chmieliński, Paweł Chmielewska, Barbara Dudek, Michał (zootechnik) Gospodarowicz, Marcin Karwat-Woźniak, Bożena Kołodziejczyk, Danuta Michna, Waldemar (1929-2013) Mierosławska, Alicja Otłowska, Agnieszka Wasilewski, Adam Wrzochalska, Agnieszka Zwoliński, Łukasz Sikorska, Alina. Red.

Gradziuk, Katarzyna Rowiński, Janusz. Red.

Kasztelan, Armand Nowak, Anna (ekonomia) Bujanowicz-Haraś, Barbara

Babicz, Marek. Red. Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki (Uniwersytet Przyrodniczy ; Lublin). Inst. spraw.

Wieliczko, Barbara Kurdyś-Kujawska, Barbara Herda-Kopańska, Justyna Summa Linguae. Tł.

Bański, Jerzy (1960- ) Zegar, Józef Stanisław (1940- ) Filipiak, Tadeusz (ekonomika rolnictwa) Maciejczak, Mariusz Henisz-Matuszczak, Anna Runowski, Henryk (1952- ) Czyżewski, Bazyli Zegar, Józef Stanisław (1940- ). Red.

Kowalski, Andrzej (ekonomika rolnictwa). Red. Wigier, Marek. Red. Dudek, Michał. Red.