Filtry
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = publikacje] lub [Tytuł. = Publikacje]

Wyników: 403

Supera, Łukasz (1981- ) Red.

Kierzkowska, Anna Wapiennik, Ewa Chudy, Krzysztof Piotrowicz, Radosław Dumała, Andrzej. Red. Czachór, Zbigniew (1965- ). Red. Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. Biblioteka Depozytowa Wspólnot Europejskich Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. Departament Dokumentacji Europejskiej

Frankowska-Makała, Monika Makała, Rafał (1967- ) Bądkowska, Justyna Glinzer, Martin Kacprzak, Dariusz (1971- ) Kolbiarz, Artur Schüler, Stephanie Vujic, Janina Frankowska-Makała, Monika. Red. Makała, Rafał (1967- ). Red. Lindenhayn-Fiedorowicz, Agnieszka. Tł.

Krasnodębska, Kinga (1983- ) Bądkowska, Justyna Frankowska-Makała, Monika Łobodzińska, Patrycja Patała, Agnieszka Schüler, Stephanie Waszak, Przemysław Krasnodębska, Kinga (1983- ). Red. Lindenhayn-Fiedorowicz, Agnieszka. Tł.

Piotrowska, Beata Madej, Marta. Oprac. Słoń, Elżbieta (1956- ). Oprac. Lizner, Grzegorz. Oprac.

Bandurski, Tomasz Budyńko, Łukasz. Oprac. Waszak, Przemysław. Oprac. Gdański Uniwersytet Medyczny

Dziedzic, Krzysztof (inżynieria mechaniczna). Red. Kongres Młodych Ludzi Nauki