Filtry
  • Zakres
  • Język
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = budowa maszyn i urządzeń ochrony środowiska] lub [Temat i słowa kluczowe = budowa maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego] lub [Temat i słowa kluczowe = budowa maszyn i urządzeń unieszkodliwiania odpadów] lub [Temat i słowa kluczowe = instalacje do utylizacji i degradacji odpadów przemysłowych i komunalnych] lub [Temat i słowa kluczowe = procesy termiczne degradacji i unieszkodliwiania substancji odpadowych] lub [Temat i słowa kluczowe = gospodarka odpadami] lub [Temat i słowa kluczowe = gospodarka odpadami medycznymi] lub [Temat i słowa kluczowe = fluidyzacja] lub [Temat i słowa kluczowe = degradacja termiczna węglowodorów] lub [Temat i słowa kluczowe = oczyszczanie spalin] lub [Temat i słowa kluczowe = procesy absorpcji i adsorpcji toksycznych składników spalin] lub [Temat i słowa kluczowe = wymiana masy i ciepła] lub [Tytuł. = Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów]

Wyników: 45

Obiektów na stronie:

Szymkowiak, Tomasz

strona popularnonaukowa

Boer, Emilia den Hryb, Wojciech Kozłowska, Barbara

© copyright 2017

Bauman-Kaszubska, Hanna Kruczek, Mariusz Ciosmak, Małgorzata Anna

© copyright 2017

Ponikło, Stanisław (1854-1915)

książka

Wawer, Rafał (rolnictwo) Kozyra, Jerzy (agronomia) Bugajski, Piotr (inżynieria środowiska) Krysztoforski, Marek Wawer, Rafał (rolnictwo). Red. Kozyra, Jerzy (agronomia). Red.

[2017]

Czajor, Przemysław Michalak, Marcin (ekonomia)

Pełny Zapis Przebiegu Posiedzenia Podkomisji Stałej do Spraw Monitorowania Gospodarki Odpadami (2020- )

Biuro Komisji Sejmowych (Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ; 1989- ) Sejmowa Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa Podkomisja Stała ds. Monitorowania Gospodarki Odpadami (Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ; 1989- )