Search for: [Subject and Keywords = przedsiębiorstwa poradniki] OR [Subject and Keywords = zarządzanie przedsiębiorstwem] OR [Title = Zostań własnym szefem. Zyskaj niezależność finansową] OR [Creator = Kowalski, Jacek]

Number of results: 218

Journal of Entrepreneurship, Management and Innovation (2011- )

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (Nowy Sącz) Fundacja „Cognitione” Ujwary-Gil, Anna. Red.

Budzyński, Wojciech

cop. 2018
książka

Januszkiewicz, Katarzyna Bednarska-Wnuk, Izabela Czajkowska-Białkowska, Maria (ekonomia) Kołodziejczak, Małgorzata (ekonomia) Michalak, Joanna Małgorzata Świątek-Barylska, Ilona Zalewska-Turzyńska, Magdalena

Głodek, Paweł (1971- ) Łobacz, Katarzyna Niedzielski, Piotr Stawasz, Edward

Kuchciak, Iwa Przywojska, Justyna (1979- ) Wiktorowicz, Justyna

Mackey, John (1954- ) Sisodia, Rajendra S. Przedm. Kowalczyk, Marcin (tłumacz). Tł.

Aniszewska, Grażyna. Red.

książka

Łukasik, Mariusz (multimedia). Red.

Turakiewicz, Janusz (1952- ) Plucińska, Małgorzata Marzena Wereszczyński, Łukasz Nowicka, Katarzyna Opatry, Vladimír Mlčák, David Kurková, Karina. Tł.

cop. 2009

Lewandowska, Oliwia Miłaszewski, Jacek Moryń, Adam Walczak, Michał (prawo spółek handlowych) Bąk, Paulina Binkowski, Krzysztof (prawo) Bojko, Karolina Butkiewicz, Paweł Chachurski, Kacper Czernik, Wojciech Dymkowski, Paweł Frankowska, Klaudia Gałek, Aleksander Głogowski, Bartosz (prawo) Illukiewicz, Andrzej Jaszczyk, Dominika Kaptur, Wojciech Kunke, Martyna Lipka, Aleksandra (prawniczka) Malewski, Paweł Markiewicz, Michał (prawo podatkowe) Ratajczyk, Maria (prawo) Rutkowski, Tomasz (radca prawny) Sawczuk, Konrad Skurzyński, Paweł Stacherski, Mikołaj Stankiewicz, Aleksandra (radca prawny) Szumska, Ewelina (prawo) Szymkowiak, Rafał Ziniak, Kacper Żminkowska, Marta Lewandowska, Oliwia. Red. Miłaszewski, Jacek. Red. Moryń, Adam. Red. Walczak, Michał (prawo spółek handlowych). Red.