Filtry
  • Zakres
  • Język
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = zasoby ludzkie] lub [Temat i słowa kluczowe = rynek pracy] lub [Temat i słowa kluczowe = orientacja zawodowa] lub [Tytuł. = Study of Human Capital in Poland \: key results of the third round of the BKL Study in 2012]

Wyników: 340

Przygodzki, Zbigniew. Red. Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny (Uniwersytet Łódzki)

Chwaszcz, Joanna Niewiadomska, Iwona (1966- ) Fel, Stanisław Bogusław (1960- ) Palacz-Chrisidis, Agnieszka

Grzelak, Maria Magdalena Jawor-Joniewicz, Anna Kasjaniuk, Justyna Mularska-Kucharek, Monika Przywojska, Justyna (1979- ) Rybińska, Katarzyna (socjolog) Turowska, Magdalena (organizacja i zarządzanie) Urbaniak, Bogusława Warwas, Izabela Wiktorowicz, Justyna Wojtaszczyk, Katarzyna Woszczyk, Patrycja Warwas, Izabela. Red. Wiktorowicz, Justyna. Red. Woszczyk, Patrycja. Red.

Strahl, Danuta. Oprac. Jefmański, Bartłomiej. Red. Łapczyński, Mariusz. Oprac. Jefmański, Bartłomiej. Oprac. Węgrzyn, Grażyna. Oprac.

Kuchciak, Iwa Przywojska, Justyna (1979- ) Wiktorowicz, Justyna

Kuczera, Małgorzata (prawo). Red. Kata, Julia. Red. Stachyra, Rafał. Red.