Filtry
  • Temat i słowa kluczowe
  • Język
  • Typ zasobu

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = produkcja zwierzęca] lub [Temat i słowa kluczowe = produkty spożywcze] lub [Temat i słowa kluczowe = przetwarzanie żywności] lub [Temat i słowa kluczowe = przetwórstwo spożywcze] lub [Tytuł. = Przetwórstwo produktów pochodzenia zwierzęcego w Polsce w latach 2010\-2016] lub [Autor = Drożdż, Jadwiga] lub [Autor = Mroczek, Robert] lub [Autor = Tereszczuk, Mirosława] lub [Autor = Olszańska, Anna \(ekonomia\)]

Wyników: 92

Obiektów na stronie:

Seremak-Bulge, Jadwiga Urban, Roman Morkis, Grażyna. Red. Chechelski, Piotr Karaś, Marcin

Walczak, Jacek Poczta, Walenty (1955- ) Pomianek, Bogdan Skowrońska, Monika (agronomia) Sadowski, Arkadiusz Izydorczyk, Katarzyna (biolog) Frątczak, Wojciech Brodziak, Grzegorz Szymańska, Monika (rolnictwo) Walczak, Jacek. Red. Poczta, Walenty (1955- ) Red. Szmajda, Dorota. Tł.

Grochowicz, Józef (1936- ). Red. Mazur, Jacek (technika rolnicza). Red. Sobczak, Paweł (żywność). Red.

Bezat-Jarzębowska, Agnieszka Rembisz, Włodzimierz. Red. Sielska, Agata. Red.

Seremak-Bulge, Jadwiga (1947-2017) Dybowski, Grzegorz Stańko, Stanisław (ekonomika rolnictwa) Pasińska, Dorota Zawadzka, Danuta Roman, Monika Stańko, Stanisław (ekonomika rolnictwa). Red.

Babicz, Marek Red. Kropiwiec-Domańska, Kinga Red. Chabuz, Witold Red.

Ambroziak, Łukasz Bułkowska, Małgorzata Drożdż, Jadwiga Kosior, Katarzyna (1975- ) Mroczek, Robert Szajner, Piotr Szczepaniak, Iwona (ekonomia) Zdziarska, Teresa Szajner, Piotr. Red. Szczepaniak, Iwona (ekonomia). Red.

Rynek Owoców i Warzyw (2023- )

Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej (Warszawa) Nosecka, Bożena. Red.

2023.12
Rynek Owoców i Warzyw (2023- )

2023.07

Ambroziak, Łukasz Bułkowska, Małgorzata Juchniewicz, Małgorzata Łukiewska, Katarzyna Szczepaniak, Iwona (ekonomika) Szymański, Władysław (1941- ) Tereszczuk, Mirosława Szczepaniak, Iwona (ekonomika). Red.

Ambroziak, Łukasz Szczepaniak, Iwona (ekonomika) Bednarz, Joanna Bułkowska, Małgorzata Kawecka-Wyrzykowska, Elżbieta Tereszczuk, Mirosława Szczepaniak, Iwona (ekonomika). Red.

Łaba, Sylwia Kulawik, Jacek Chmielewska, Barbara Krzyżanowski, Julian Tadeusz Kwasek, Mariola Szczepaniak, Iwona (ekonomia) Wigier, Marek Wrzochalska, Agnieszka Ambroziak, Łukasz Floriańczyk, Zbigniew Karwat-Woźniak, Bożena Klimkowski, Cezary (ekonomia) Łopaciuk, Wiesław Pasińska, Dorota Pawłowska-Tyszko, Joanna Rosiak, Ewa Soliwoda, Michał Szajner, Piotr Zaremba, Łukasz (rolnictwo) Zieliński, Marek (rolnictwo) Adamski, Marcin (ekonomia) Buks, Bogdan Drożdż, Jadwiga Dzwonkowski, Wiesław Herda-Kopańska, Justyna Hryszko, Krzysztof Płonka, Renata Rola, Katarzyna Sobierajewska, Jolanta Łaba, Sylwia. Red.