Search for: [www comment = "Publikacja zamieszczona na stronie Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jagiellońska Biblioteka Cyfrowa pośredniczy w jej udostępnianiu w ramach projektu Synat \(po wybraniu treści pojawi się strona z odnośnikiem do źródła zasobu\)."]

Number of results: 55

Kacprzyk, Łukasz

Pociecha, Jakub

Kiełbas, Magdalena

e-artykuł

Pengal, Anna Uniwersytet Jagielloński. Zakład Biofizyki Obliczeniowej i Bioinformatyki

e-artykuł

Mruk, Wojciech Karczyńska, Helena Szczepankiewicz-Battek, Joanna Mirek, Agata Górski, Robert Przybył, Elżbieta Przybylska, Lucyna Więcek, Anna Bilska-Wodecka, Elżbieta (1972- ) Mróz, Franciszek Zachwieja, Monika Sołjan, Izabela (1963- ) Mika, Mirosław Rotter, Katarzyna Andryszczak, Alicja Obruśnik, Andrzej Efrem Kapera, Izabela Banasik, Renata Holly, Grażyna Górecki, Janusz Gładyś, Beata Marciniak-Nowak, Alicja Matlak, Halina Maciejowski, Wojciech Łojek, Aneta Ciemborowicz, Małgorzata Bilska-Wodecka, Elżbieta (1972- ). Red. Sołjan, Izabela (1963- ). Red.

Skowron, Rajmund Tylkowski, Jacek Jańczyk, Jerzy Nowiński, Kamil Czerniawska, Jolanta Rotnicki, Karol Gierszewski, Piotr Froehlich, Wojciech Banach, Mieczysław Bokwa, Anita Rodzik, Jan Taylor, Jan R. E. Kotarba, Adam Rączkowska, Zofia Kaczmarek, Lech Dunajski, Andrzej Dolatkowski, Ryszard Piasecki, Jacek Kejna, Marek Piotrowicz, Katarzyna Pieczara, Piotr Ustmul, Zbigniew Klimek, Mariusz Krzemień, Kazimierz (1951-) Dobak, Danuta Lenart, Witold Pereyma, Jerzy Sobota, Ireneusz Grześ, Marek Szpikowski, Józef Kostrzewski, Andrzej Błaś, Marek Migała, Krzysztof Bochenek, Witold Gil, Emiliusz Sikora, Sebastian Klimek, Mariusz. Red. Krzemień, Kazimierz (1951- ). Red.

Ambrosewicz-Jacobs, Jolanta (1957- ). Red. Hońdo, Leszek (1960- ). Red. Jacobs, Michael. Tł.

Skiba, Stefan Choiński, Adam Jackowski, Antoni Partyka, Józef Kaniecki, Alfred Gutry-Korycka, Małgorzata Chełmicki, Wojciech Kortus, Bronisław Soja, Roman Pociask-Karteczka, Joanna Jankowski, Andrzej Tadeusz Starkel, Leszek Kotarba, Adam Kaszowski, Ludwik Nowak, Władysław Adam Czaja, Stanisław Wojciech Warszyńska, Jadwiga Baścik, Maria (1951- ). Red.

Buchwał, Agata Fidelus, Joanna Gajek, Grzegorz Jezioro, Paweł Kasina, Michał Kłapyta, Piotr Miszuk, Bartłomiej Neumann, Marta Nowacka, Natalia Oksiuta, Monika Reder, Jan Twardosz, Robert. Red. Jezioro, Paweł. Red.

Limanówka, Danuta Olecki, Zygmunt Bokwa, Anita Matuszyk, Krzysztof Grzyborowska, Alicja Jawień, Wojciech Bokwa, Anita. Red.