Search for: [Subject and Keywords = Czapczyński, Tadeusz \(1884\-1958\)] OR [Subject and Keywords = nauczanie języka polskiego] OR [Title = Tadeusz Czapczyński \(1884\-1958\) \: pedagog, literaturoznawca, literat] OR [Creator = Gajak\-Toczek, Małgorzata]

Number of results: 80

Horwath, Ewa Kiełb, Grażyna Nowak, Ewa (literaturoznawstwo) RobaQ Studio Robert Polaszczyk. Oprac.

Bobińska, Magdalena Czarniecka-Rodzik, Zofia Horwath, Ewa Kiełb, Grażyna Surdej, Andrzej Studio Wydawnicze OPAL PG. Oprac.

Statorius, Piotr ok. 1530-ok. 1591)

starodruk

Kania, Agnieszka Kwak, Karolina Majchrzak-Broda, Joanna Hanc, Artur. Program Kosarzecki, Adam. Program Krymska, Renata. Red.

cop. 2013

Struk, Barbara Zakład Neofilologii (Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II ; Biała Podlaska)

Chrzanowski, Marcin M. Red. Żeber-Dzikowska, Ilona. Red. Chmielewski, Jarosław. Red. Wydział Biologii (Uniwersytet Warszawski) Uniwersytet Jana Kochanowskiego (Kielce)