Search for: [Rights holder = "Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej"]

Number of results: 213

Sikora, Jan (elektrotechnika). Red. Wójcik, Waldemar. Red. Wójtowicz, Stefan (elektrotechnika). Red. Instytut Elektrotechniki (Warszawa)

Ambroziak, Łukasz Szczepaniak, Iwona (ekonomika) Bednarz, Joanna Bułkowska, Małgorzata Kawecka-Wyrzykowska, Elżbieta Tereszczuk, Mirosława Szczepaniak, Iwona (ekonomika). Red.

Bułkowska, Małgorzata Mroczek, Robert Chechelski, Piotr Drożdż, Jadwiga Judzińska, Agnieszka Morkis, Grażyna Tereszczuk, Mirosława Mroczek, Robert. Red. Urban, Roman ( -2016). Konsultant

Dybowski, Grzegorz Poczta-Wajda, Agnieszka Nosecka, Bożena Jaworski, Ryszard (nauki rolnicze) Pawlak, Karolina

Czyżewski, Andrzej (1947- ) Wieliczko, Barbara Henisz-Matuszczak, Anna. Red.

Góral, Justyna Kambo, Katarzyna Kulawik, Jacek Osuch, Dariusz Płonka, Renata Poczta-Wajda, Agnieszka Soliwoda, Michał Wąs, Adam Góral, Justyna. Red.

Gulbicka, Bożena Kwasek, Mariola Obiedzińska, Agnieszka (gospodarka żywnościowa) Kwasek, Mariola. Red.

Gulbicka, Bożena Hamulczuk, Mariusz. Red.

Gorzelak, Aleksander Herda-Kopańska, Justyna Kulawik, Jacek Pawłowska-Tyszko, Joanna Soliwoda, Michał

Hamulczuk, Mariusz Kufel-Gajda, Justyna Stańko, Stanisław (ekonomika rolnictwa) Szafrański, Grzegorz Świetlik, Krystyna Hamulczuk, Mariusz. Red.

Hryszko, Krzysztof Łopaciuk, Wiesław Pawlak, Karolina Rosiak, Ewa Szajner, Piotr Zawadzka, Danuta Świetlik, Krystyna Mikuła, Aneta Świetlik, Krystyna. Red.

Feledyn-Szewczyk, Beata Zegar, Józef Stanisław (1940- ). Red.